+0517 234 234 XNUMX

om os

Slaapschepen.nl er et uafhængigt bookingbureau for charterskibe. Vi har det største udvalg af skibe landsdækkende og kan derfor tilbyde det mest egnede skib til hver ansøgning. Hvis du bestiller hos os, betaler du samme faste pris som andre steder. Ledsaget af de bedste råd. Vores medarbejdere kan nås hver dag via telefon fra 8.30 til 17.00. De vil gerne hjælpe dig med deres faglige viden til at finde et passende sovende skib. Udover Slaapschepen.nl er der også del ZeilendeSchepen.nl.

Virksomheden startede for mere end 15 år siden i Franeker og er gennem årene vokset til en stærk, pålidelig partner i charterverdenen. Siden april 2018 ligger kontoret i Wirdum.

Vi vil gerne introducere os til dig:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, salg
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, salg
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Salgs fritid
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Salgsfrihed
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Bogføring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Webdevelopment
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content management
carina@slaapschepen.nl