+0517 234 234 XNUMX

om os

Slaapschepen.nl er et uafhængigt bookingbureau for charterskibe. Vi har det bredeste udvalg af skibe landsdækkende og kan derfor tilbyde det mest passende skib til enhver anmodning. Når du bestiller hos os, betaler du den samme faste pris som andre steder. Ledsaget af de bedste råd. Vores medarbejdere kan nås via telefon hver dag fra 8.30 til 17.00. De hjælper dig gerne med deres faglige viden i din søgen efter et passende sovende skib. Udover Slaapschepen.nl er der også sektionen ZeilendeSchepen.nl.

Virksomheden startede for over 18 år siden i Franeker og er gennem årene vokset til en stærk, pålidelig partner i charterverdenen. Kontoret vil være placeret i Leeuwarden fra 2020.

Vi vil gerne præsentere os for dig:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, salg
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, Operations
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Salgs fritid
anja@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Bogføring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, Webdevelopment
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl